KONST / Litografier / Färglitografi 14325127
nr 1432 5127
Margareta Wallin
(1912-1992), Sverige
Trädgård, PT. Signerad. Färglitografi, bildmått: 37x45. Färglitografi. Bildmått: 38x45, yttermått inklusive ram: 50x57 cm
Margareta Wallin, svensk bildkonstnär född 1912, död 1992.
Utrop:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:21:40
Margareta Wallin
Läs mer om Margareta Wallin